„Közösség nélkül nincs szabadság”

A bécsi magyarok március 11-én tartották megemlékezésüket az 1848/49-es forradalom és szabadságharc évfordulójáról. Az Ausztriai Magyar Egyesületek és Szervezetek Központi Szövetsége és az Ausztriai Magyar Szervezetek Kerekasztala közös rendezvényének idén is a Collegium Hungaricum adott helyet.